ACM Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4351 defa

ACM Kalte Klima Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Geliştirilmiş özel microişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır. 

Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını sağlamak için hassas kontrollü cihazlar, 24 saat 365 gün çalışabilmektedirler.

ACM Kalte Klima Hassas Kontrollü Klima Sistemleri ,Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan ACM Kalte Klima Hassas Kontrollü Klima cihazları ile ortam için gerekli olan sıcaklık, nem, hava akışı ve temizlik şartları en iyi seviyede sağlandığından ortamda çalışan elektronik ekipmanların ömrü ve verimi de en üst düzeye çıkar.

ACM Kalte Klima Hassas Kontrollü Klima Sistemleri sıcaklık ve nem değerlerinde yüksek oranda hassasiyet istenen alanlarda kullanılmaktadır.

ACM  Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.ACM  Hassas klima klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer ACM  Display de ACM Hassas Klima Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size ACM  Hassas klima cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan ACM Hassas klima servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından ACM  Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP ACM  Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24   hizmet veren EKCGRUP  Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve ACM  Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş