Hava Soğutmalı Klima Santraliler

 HAVA SOĞUTMALI CHİLLERLER

Kullanilan Alanlari: Tekstil ve iplik sanayi, ilaç sanayi,Metal enjeksiyon makinalari, Ekstürler, Boru, Kablo vs. sistemleri, Kaplama Banyolari, Soklama sistemleri (Terlik Sanayisi), Ayakkabi taban sanayisi, Kapali devre klima sistemleri

Hava Soğutmalı Paket Klima Santrali Soğutma Grubu

Hava Soğutmalı Paket Klima Santrali Soğutma Grubu


Kullanım alanları: Enjeksiyon ve şişirme makinaları kalıpları ve hidrolik yağı, ekstruderlar, sıcak formlama kalıpları, perdah makinaları, silindir merdaneler, metal işleme tezgahları ve muhtelif soğutma uygulamaları için idealdir. Kompakt dizayn, yüksek performans ve küçük hacmi ile dar alanlarda kolayca uygulanır.

Hava Soğutmalı Su Soğutma Grubu

 

   1. Kompresör
    Kompresör soğutucu döngüsünde iki işlevi vardır. İlk olarak, buharlaştırıcı soğutucu buharı kaldırır ve istenen buharlaşma sıcaklığı muhafaza edilebilir bir noktaya bir buharlaştırıcı içinde basıncı düşürür.

CHİLLER GRUBU SEÇİMİ

Bilindigi üzere Klima Santrali cihazları; kondenser ünitelerinin yapısına göre“hava sogutmalı” ve “su
sogutmalı” olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Klima Santrali Nedir?

Klima Santrali cihazları, endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir
soğutucu ünitedir.

Klima Santrali Sistemleri

Klima Santrali Sistemleri, endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir soğutucu ünitedir.
Klima Santrali sistemleri, iki ana gruba ayrılır;

Klima Santralleri

AVM ve Plaza iklimlendirme Projelerinde Konfor, İlaç,hastahane ve laboratuvar İklimlendirme Projelerinde hijyenik klima santrali olarak dizayn edilir, ısı geri kazanımlı, paket tip klima santralleri mevcuttur.

Merkezi Soğutma Sistemleri

Merkezi Soğutma Sistemleri Çağımızın en teknolojik ekonomik ve verimli sistemleridir merkezi sistemlerinizin sağlıklı ve devamlı verimli çalışabilmesi için muhakkak tecrübeli ve kurumsal bir firmadan teknik destek almanız gerekmektedir.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş