Airsys Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4253 defa

Airsys Hassas kontrollü klima sistemlerimiz nem kontrolü ve yüksek seviyede hava filtrasyonu, yukarıdan veya aşağıdan hava üfleme seçenekleriyle tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde çözer. Airsys Hassas kontrollü klima ünitelerimiz kullanıcının sistemden maksimum seviyede faydalanabilmesi için en yüksek standartlarda tasarlanarak imal edilmiştir.

Yapılan denemeler ve testler sonucunda sorunsuz ve verimli çalışma için kullanılan yüksek kalitede parçalarla tüm yıl kullanabilme özelliklerine sahiptir.

Airsys Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Airsys Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Airsys Display de Airsys Arıza kodları olmalıdır.

Arıza kodları size Airsys cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir.

Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Airsys servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Airsys Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Airsys Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24   hizmet veren EKCGRUP  Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Airsys Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş