Ciat Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4386 defa

Yakın Kontrol Ünitesi (CCU) da bilin Hassas Klima veya Hassas Kontrol Klima veya Bilgisayar Odası Klima (CRAC) ya da Sunucu odası, Datacenter, Laboratuvarlar gibi kritik uygulamarda gerekli Sıcaklık ve Nem hassas kontrolü için sunucu odası klima kullanımı, Telekomünikasyon odası vb.

Modern IT, Telekomünikasyon ve laboratuvar ekipmanları ısı büyük miktarda üretir. Sorun daha da yüksek yoğunluklu BT kiti (örn Blade Sunucular) artmıştır. Bu sunucu odası soğutma veya Datacenter soğutma için soğutma hassasiyet doğru türünü kullanmak için, bu nedenle çok önemlidir. Ayrıca, sunucu odası ve Datacenter içindeki hava akımı gereksinimlerini anlamak için çok önemlidir. Anahtar kritik sunucuların etrafında - Sen onlara ihtiyacım yok sadece burada bu "ölümcül" sıcak noktalar ile feci sonuçlara neden olabilir başarmak için başarısız. (Sunucu ve ekipmanları soğutma için) Soğutma veri merkezi dolayısıyla verimli hassas klima kritik bir faktördür.

Ciat Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.
Ciat Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Ciat Display de Ciat Arıza kodları olmalıdır.

Arıza kodları size Ciat cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Ciat servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Ciat Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Ciat Hassas klima servisini arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP  Ciat Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Ciat Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş