Climaveneta Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4507 defa

Climaveneta Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.
Climaveneta Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Climaveneta Display de Climaveneta Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Climaveneta cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir.

Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Climaveneta servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Climaveneta Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Climaveneta Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP  Climaveneta Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Climaveneta Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.
Güvenilir Datacenter operasyonun üç ana şartı Uptime, güvenlik ve emniyet vardır. Veri merkezi çekirdek iş ve organizasyon operasyonel verileri işlemek birkaç uygulama çalıştırır. Bugünün dünyasında bazı veya başka bir şekilde Datacenter her iş omurgası haline gelir.

Datacenter operasyonun en yüksek çalışma süresi sağlamak için, sürekli güç kaynağının en önemli gerekliliktir. / Gerilim / akım, sarkma altında, bilgisayar donanım hasar veya elektrik dağıtım sisteminin en kötü durum başarısızlıkla neden olabilecek güç kaynağı darbe vb Bu tür kirleri şişer üzerinde gibi güç sürekli tedarik ek olarak, tüm yabancı maddelerden arınmış olmalıdır. Güç kaynağının saflaştırılması güç şartlandırma olarak adlandırılan. Ayrıca Grid ve yerel jeneratör güç kaynağı arızası durumunda, yük hizmet etmek gibi Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) gibi yedek güç aygıtı olmalıdır. Bu nedenle sürekli güç kaynağı sağlamak için biz sürekli ve saf güç sağlayacak güç dağıtım sistemi tasarımı gerekir.

Ctrltech sizin Datacenter sürekli ve saf güç kaynağı ve Dağıtım sağlamak için komple bir çözüm sağlar. Ürünün Bizim gam fazlalık seçenekleri, Jeneratör, ATS ve İzolasyon Trafo vb Datacenter için inşa güvenilir güç kaynağına sahip UPS içerir.

Sürekli güç ile birlikte, etkili soğutma datacenter sürekli çalışması için önemli bir gerekliliktir. Veri merkezi ekipmanları ısı büyük miktarda üretmek ve problem yüksek yoğunluklu BT kiti (örn Blade Sunucular) ile artar. Yüksek hassasiyet ile sıcaklık ve nem kontrol edebilir ve oda içinde hava akış gereksinimlerini anlamak için soğutma doğru türü kullanmak, bu nedenle, çok önemlidir. Anahtar kritik sunucuların etrafında - Bunları gerekmez nerede bunu başarmak için başarısızlık sadece oluyor 'ölümcül' sıcak noktalar ile feci sonuçlara neden olabilir.

EKCGRUP  Bilgisayar Odası klimalar (Kerek) genellikle Hassas Klimalar (PAC) ya da kapalı kontrol ünitesi (CCU) olarak bilinir sunuyor. Kerek verimli ısı kaldırma, mükemmel nem kontrolü, daha hava akımı, daha iyi hava filtrasyonu, daha fazla esneklik ve genişletilebilirlik, ve çok sayıda alarm ve fazlalık seçenekleri sağladı. Bu akış yukarı veya hava atmak dayalı akış tipi aşağı mevcuttur. Soğutucu ve o geniş Soğuk su (CW) olarak sınıflandırılır bobinin konumuna dayalı yazıp direkt genleşme (DX) yazın.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş