Clivet Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4096 defa

Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Clivet Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Clivet Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Clivet Display de Clivet Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Clivet cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Clivet servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Clivet Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Clivet Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24   hizmet veren EKCGRUP  Clivet Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Clivet Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş