Emerson Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 9554 defa

Emerson Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken, bilgisayar merkezleri, yüksek otomasyonlu ofisler, telekominikasyon alanları, bilgisayar odaları, müzeler, merkez ofisler, konferans salonları, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını sağlamak için hassas kontrollü cihazlar, 24 saat 365 gün çalışabilmektedirler.

Geliştirilmiş özel microişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır.
 
Emerson Hassas Kontrollü Klima Sistemleri , sıcaklık ve nem değerlerinde yüksek oranda hassasiyet istenen alanlarda kullanılmaktadır. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan Emerson  Hassas Kontrollü Klima cihazları ile ortam için gerekli olan sıcaklık, nem, hava akışı ve temizlik şartları en iyi seviyede sağlandığından ortamda çalışan elektronik ekipmanların ömrü ve verimi de en üst düzeye çıkar.
 
Converional Klima üzerinde Hassas Kontrollü Klima sisteminin Temel Faydaları şunlardır:
•  Hassas kontrolü klimayla Nem ve sıcaklığın Birlikte Kontrolu:
Elektronik ve Bilgi işleme ekipmanları, hassas sıcaklık ve nem kontrollü ortam gerektirir. Hassas Kontrollü Klima Birimi sadece sıcaklık ve nem değil, aynı zamanda hava filtrelemede  hassas kontrolünü de sunar.
•  Yılda 365 gün için güvenilir operasyon:
Veri merkezi sunucu odası, telekomünikasyon odaları vb gibi kritik uygulamanın en sıcaklık ve nem precised kontrolü ile ortam soğutma 7x24 kullanılabilirliğini gerektirir. Hassas Kontrollü Klima Ünitesi 365 gün 7x24 çalışabilecek şekilde  tasarlanmıştır.
•  Enerji tasarrufu:
Kontrol Birimi kompresör tipi bir seçenek sunar. Mikroişlemci kontrolü ve diğer isteğe bağlı özellikler güç tüketimini azaltmak ve enerji tasarrufu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır
•  Kritik Spaces Soğutma:
Aşağı akış ve akış tipi kadar yakın Kontrol Ünitesi teklif seçeneği. Soğuk hava datacenter her köşesine ulaştırılması gerekmektedir, böylece Ayrıca maksimum hava akışı ile dizayn edilebilir.

Emerson Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.Emerson klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Emerson İcom Display de Emerson Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Emerson cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan emerson servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Emerson Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Emerson Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Emerson Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş