Emicon Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4555 defa

Emerson Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken, bilgisayar merkezleri, yüksek otomasyonlu ofisler, telekominikasyon alanları, bilgisayar odaları, müzeler, merkez ofisler, konferans salonları, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Emicon Hassas kontrollü klimala Geliştirilmiş özel microişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır. Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını sağlamak için hassas kontrollü cihazlar, 24 saat 365 gün çalışabilmektedirler. En uygun çevresel kontrol sağlayabi,lirsiniz   Hassas kontrollü klimalarımız, ihtiyaç duyulan en uygun hava, ısı ve nem koşullarını en hassas aralıklarla sağlayabilen cihazlardır.

Emicon Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Emicon Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Emicon Display de Emicon Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Emicon cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Emicon servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Emicon Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Emicon Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Emicon Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Emicon Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş