Gea Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4566 defa

GEA Denco hassas kontrollü klima sistemleri bilgisayar merkezlerindeki ve telekomünikasyon tesislerindeki zorlu şartları karşılamaktadır.

Laboratuarlarda, çip üretiminde, nanoteknoloji ve medikal tesislerde ve belli değerlerde hassas olarak tutulan yüksek kalitede havaya ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda GEA Denco ürünleri kullanılmaktadır.

Denco ürün gamındaki tüm klima kontrol sistemleri sıcaklık koşullarını ve bağıl nem değerlerini sabit tutar, böylece sıcaklık ile alakalı arızaları ve donanımın erken yaşlanmasının önüne geçilir. Bu cihazlar IT sistemlerinin kesintisiz ve güvenilir çalışmasına önemli bir katkıda bulunurlar. Fakat GEA Denco ürünlerinin kaliteli hizmeti sadece IT için sınırlı değildir. Denco Hassas klima Türkiye de birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.Denco Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Denco Display de Denco Arıza kodları olmalıdır.

Arıza kodları size Denco cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Denco servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz.

Ardından Denco Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Denco Hassas klima servisini arayabilirsiniz.Siz değerli müşterilene 7/24   hizmet veren EKCGRUP  Denco Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Denco Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş