Hiref Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 8507 defa

Hiref Hassas kontrollü klima ünitelerimiz bir çok kritik çalışma koşullarında en uygun çözümü sağlarlar. Geniş kapasite aralığı ve konfigrasyon seçenekleriyle ; OfislerdeHassas kontrollü klima, Bilgi İşlem Odalarında, Tıb Uygulamalarında, Telekominikasyon alanında,  Röle merkezlerinde, Matbaalarda, Arşivlerde,  Laboratuvar ve benzeri hassas hava koşullandırma istenilen mekanlarda mükemmel sonuçlar sağlar.

Hiref Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Hiref Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Hiref Display de Hiref Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Hiref cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Hiref servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Hiref Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Hiref Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Hiref Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Hiref Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş