Hassas Kontrollü Klima

ACM Kalte Klima Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Airedale Hassas kontrollü klimalarımız, ihtiyaç duyulan en uygun hava, ısı ve nem koşullarını en hassas aralıklarla sağlayabilen cihazlardır.  
Isıtma- Soğutma-Nemlendirme-Nem alma işlevlerinin tümünü sağlayabilen hassas kontrollü klima cihazları ±0,1 C hassasiyette ısı, % ±2 hassasiyette nem kontrolü sağlayabilir.

Airsys Hassas kontrollü klima sistemlerimiz nem kontrolü ve yüksek seviyede hava filtrasyonu, yukarıdan veya aşağıdan hava üfleme seçenekleriyle tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde çözer. Airsys Hassas kontrollü klima ünitelerimiz kullanıcının sistemden maksimum seviyede faydalanabilmesi için en yüksek standartlarda tasarlanarak imal edilmiştir.

Bluebox Hassas Kontrollu Klima Kullanım Alanları

Yakın Kontrol Ünitesi (CCU) da bilin Hassas Klima veya Hassas Kontrol Klima veya Bilgisayar Odası Klima (CRAC) ya da Sunucu odası, Datacenter, Laboratuvarlar gibi kritik uygulamarda gerekli Sıcaklık ve Nem hassas kontrolü için sunucu odası klima kullanımı, Telekomünikasyon odası vb.

Climaveneta Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.
Climaveneta Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Climaveneta Display de Climaveneta Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Climaveneta cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir.

Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Emerson Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken, bilgisayar merkezleri, yüksek otomasyonlu ofisler, telekominikasyon alanları, bilgisayar odaları, müzeler, merkez ofisler, konferans salonları, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş