Liebert Hiross Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 7149 defa

Liebert Hiross Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken, bilgisayar merkezleri, yüksek otomasyonlu ofisler, telekominikasyon alanları, bilgisayar odaları, müzeler, merkez ofisler, konferans salonları, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını sağlamak için hassas kontrollü cihazlar, 24 saat 365 gün çalışabilmektedirler.

Geliştirilmiş özel microişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır.  

Liebert Hiross Hassas Kontrollü Klima Sistemleri , sıcaklık ve nem değerlerinde yüksek oranda hassasiyet istenen alanlarda kullanılmaktadır. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan Liebert Hiross  Hassas Kontrollü Klima cihazları ile ortam için gerekli olan sıcaklık, nem, hava akışı ve temizlik şartları en iyi seviyede sağlandığından ortamda çalışan elektronik ekipmanların ömrü ve verimi de en üst düzeye çıkar.

Converional Klima üzerinde Hassas Kontrollü Klima sisteminin Temel Faydaları şunlardır:

Yılda 365 gün için güvenilir operasyon:
Veri merkezi sunucu odası, telekomünikasyon odaları vb gibi kritik uygulamanın en sıcaklık ve nem precised kontrolü ile ortam soğutma 7x24 kullanılabilirliğini gerektirir. Hassas Kontrollü Klima Ünitesi 365 gün 7x24 çalışabilecek şekilde  tasarlanmıştır.

Hassas kontrolü klimayla Nem ve sıcaklığın Birlikte Kontrolu:
Elektronik ve Bilgi işleme ekipmanları, hassas sıcaklık ve nem kontrollü ortam gerektirir. Hassas Kontrollü Klima Birimi sadece sıcaklık ve nem değil, aynı zamanda hava filtrelemede  hassas kontrolünü de sunar.

Kritik Spaces Soğutma:
Aşağı akış ve akış tipi kadar yakın Kontrol Ünitesi teklif seçeneği. Soğuk hava datacenter her köşesine ulaştırılması gerekmektedir, böylece Ayrıca maksimum hava akışı ile dizayn edilebilir.

Enerji tasarrufu:
Kontrol Birimi kompresör tipi bir seçenek sunar. Mikroişlemci kontrolü ve diğer isteğe bağlı özellikler güç tüketimini azaltmak ve enerji tasarrufu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır

Liebert Hiross Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.Liebert Hiross klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Liebert Hiross İcom Display de Liebert Hiross Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Liebert Hiross cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Liebert Hiross servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Liebert Hiross Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Liebert Hiross Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Liebert Hiross Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş