Montair Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4479 defa

MONTAİR Hassas Kontrollu Klimalar Yüksek güvenlik sunan ve enerji tasarrufu sağlayan en son teknoloji Data Center Sistemlerini, 365 gün 24 saat full performans çalışmasında önemli bir yer tutmaktadır.

NEXT serisi hava koşullandırıcılar, ısı ve nemin termo-higrometrik yoldan çok hassas kontrolünü ve “temiz” havalı ortamların gerektiren modern ve sofistike Hi-Tech sistemlerinin bulundukları yerlerde ve yüksek kalitede “konfor” istenen uygulamalarda, sermaye işlemlerinin yapıldığı elektronik donanımlar için güvenli çevre koşullarının oluşturulmasında en iyi çözümler sunar.

Bilgisayar odaları, telefon santralleri, internetli oteller, müzeler, alışveriş merkezleri vb gibi ortamlar, verim, sessiz çalışma ve esneklik gibi özellikleriyle dünyadaki kullanıcıların “çok kaliteli” olarak değerlendirdikleri NEXT hassas hava koşullandırıcılarının kullandığı en önemli yerlerdir.

Montair  Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Montair  Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Montair  Display de Montair  Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Montair  cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Montair  servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Montair  Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Montair  Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Montair  Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Montair Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş