Petra Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 8953 defa

Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Petra Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Petra Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Petra Display de Petra Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Petra cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Petra servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Petra Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Petra Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Petra Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Petra Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş