RC Group Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 9982 defa

RC GROUP Hassas Kontrollu Klimalar Yüksek güvenlik sunan ve enerji tasarrufu sağlayan en son teknoloji Data Center Sistemlerini, 365 gün 24 saat full performans çalışmasında önemli bir yer tutmaktadır.

NEXT serisi hava koşullandırıcılar, ısı ve nemin termo-higrometrik yoldan çok hassas kontrolünü ve “temiz” havalı ortamların gerektiren modern ve sofistike Hi-Tech sistemlerinin bulundukları yerlerde ve yüksek kalitede “konfor” istenen uygulamalarda, sermaye işlemlerinin yapıldığı elektronik donanımlar için güvenli çevre koşullarının oluşturulmasında en iyi çözümler sunar.

Bilgisayar odaları, telefon santralleri, internetli oteller, müzeler, alışveriş merkezleri vb gibi ortamlar, verim, sessiz çalışma ve esneklik gibi özellikleriyle dünyadaki kullanıcıların “çok kaliteli” olarak değerlendirdikleri NEXT hassas hava koşullandırıcılarının kullandığı en önemli yerlerdir.
 
Rc Group Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Rc Group Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Rc Group Display de Rc Group Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Rc Group cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Rc Group servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Rc Group Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Rc Group Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Rc Group Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Rc Group Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş