Rittal Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4880 defa

Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Rittal Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Rittal Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Rittal Display de Rittal Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Rittal cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Rittal servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Rittal Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Rittal Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Rittal Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Rittal Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş