Systemair Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 8944 defa

Systemair Hassas Kontrollu Klimalar Yüksek güvenlik sunan ve enerji tasarrufu sağlayan en son teknoloji Data Center Sistemlerini, 365 gün 24 saat full performans çalışmasında önemli bir yer tutmaktadır.

NEXT serisi hava koşullandırıcılar, ısı ve nemin termo-higrometrik yoldan çok hassas kontrolünü ve “temiz” havalı ortamların gerektiren modern ve sofistike Hi-Tech sistemlerinin bulundukları yerlerde ve yüksek kalitede “konfor” istenen uygulamalarda, sermaye işlemlerinin yapıldığı elektronik donanımlar için güvenli çevre koşullarının oluşturulmasında en iyi çözümler sunar.

Bilgisayar odaları, telefon santralleri, internetli oteller, müzeler, alışveriş merkezleri vb gibi ortamlar, verim, sessiz çalışma ve esneklik gibi özellikleriyle dünyadaki kullanıcıların “çok kaliteli” olarak değerlendirdikleri NEXT hassas hava koşullandırıcılarının kullandığı en önemli yerlerdir.

Systemair  Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

Systemair  Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Systemair  Display de Systemair  Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Systemair  cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir.

Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Systemair  servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Systemair  Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Systemair  Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Systemair  Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Systemair  Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş