Tecnair Lv Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 8604 defa

Tecnair Lv Hassas kontrollü klima Standart mikro işlemci bütün tipik havalandırma işlevlerine imkan tanır. Soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtreleme işlemlerini doğru bir şekilde ve zamanında yapar.

Hem verim hem de tüketim açısından düzenli ve en iyi şekilde kullanılan bir çalışmayı garanti eder. Aynı zamanda alarm yönetimi ve kendi kendine arıza tesbit imkanı sağlar. Eğer benzer kontrol gerektiren herhangi bir parça monte etmeniz gerekirse pCO mikro işlemci grafik gösterim ile standart olarak kurulumu yapılır.  pCO, Free Cooling, Two Sources ve Fresh Air birimleri gibi özel örnekler üzerinde standart mikro işlemci olarak da kurulur.

Tecnair Lv Hassas kontrollü klimalarımız, ihtiyaç duyulan en uygun hava, ısı ve nem koşullarını en hassas aralıklarla sağlayabilen cihazlardır.  

Isıtma- Soğutma-Nemlendirme-Nem alma işlevlerinin tümünü sağlayabilen hassas kontrollü klima cihazları ±0,1 C hassasiyette ısı, % ±2 hassasiyette nem kontrolü sağlayabilir.

Tecnair Lv Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir. Tecnair Lv klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Tecnair Lv Display de Tecnair Lv Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size Tecnair Lv cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir.

Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Tecnair Lv servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Tecnair Lv Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Tecnair Lv Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Tecnair Lv Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Tecnair Lv Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş