Thermocold Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4584 defa

Thermocold Hassas kontrollü klimalarımız, ihtiyaç duyulan en uygun hava, ısı ve nem koşullarını en hassas aralıklarla sağlayabilen cihazlardır.

Isıtma- Soğutma-Nemlendirme-Nem alma işlevlerinin tümünü sağlayabilen hassas kontrollü klima cihazları ±0,1 C hassasiyette ısı, % ±2 hassasiyette nem kontrolü sağlayabilir.
Thermocold Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.Thermocold klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer Thermocold Display de Thermocold Arıza kodları olmalıdır.

Arıza kodları size Thermocold cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan Thermocold servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz. Ardından Thermocold Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP Thermocold Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP Thermocold Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve Thermocold Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş