York Hassas Kontrollü Klima Servisi

  • 4720 defa

York Hassas kontrollü klimala Geliştirilmiş özel microişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır. Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını sağlamak için hassas kontrollü cihazlar, 24 saat 365 gün çalışabilmektedirler. En uygun çevresel kontrol sağlayabi,lirsiniz   Hassas kontrollü klimalarımız, ihtiyaç duyulan en uygun hava, ısı ve nem koşullarını en hassas aralıklarla sağlayabilen cihazlardır.

York Hassas klima Türkiye de Birçok  Sistemlerde Kullanılmakta ve hayati önem arz etmektedir.

York Hassas klimalarınız çalışmıyor ve server odanızda ısınma meydana geldiyse ilk bakacağınız yer York Display de York Arıza kodları olmalıdır. Arıza kodları size York cihazınızla alakalı arızayı kod olarak bildirecektir. Cihazınızın kapağındaki cepte bulunan York servis manuali kullanım klavuzu içerisinde arıza kodlarını bulabilirsiniz.

Ardından York Hassas klima arıza Kodları nı okuduktan sonra Arızanın sebebine göre EKCGRUP York Hassas klima servisi ni arayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilene 7/24 hizmet veren EKCGRUP York Hassas klima servisini 0850 840 7 352 numaralı telefondan Arayabilir ve York Hassas klima servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş