G4 (EU4) Hassas Torba Filtreler

  • 2616 defa

G4 (EU4) Hassas Torba Filtre İmalatı en Uygun Fiyatı Hakkında bize Lütfen Danışınız.

Torba Hassas Filtreler

Sentetik Elyaflı Torba Filtreler

Torba filtre
Sentetik elyaf malzemeden mamul torba filtreler, yüksek toz tutma kapasitesi ile üstün performans gösterirler. 500 mm, 600 mm derinliklerinde imal edilen torba filtreler, özel ebatlarda da imal edilirler.

Sentetik elyaflı torba filtreler, havalandırma sistemlerinde kullanılırlar. Hijyenik klima sisteminde ise büyük partiküllerin tutulması ve hepa filtrenin korunması amacıyla klima santralinin içine monte edilirler.

Sentetik elyaflı torba filtreler G4 (EU4) - F5 (EU5) - F6 (EU6) - F7(EU7) - F9(EU9) sınıfında filtreleme yaparlar.

Compact Torba Filtreler
Compact torba filtre
Sabit cepli torba filtreler olarak da isimlendirilen compact torba filtreler, cam lifinden mamul filtre kağıdı ile mini-pileli olarak üretilmiştir. Cam lifinden mamul filtre kağıdı termoplastik seperatörler ile birbirinden ayrılarak pilelenmiş ve V şeklinde cepler oluşturan plastik kasa içerisine yerleştirilmiştir. Bu modelde sıkıştırılmış pileli filtreler oldukça hafif olmakla birlikte montajı da oldukça kolaydrr. Kullanım sonrası yakılarak imha edilebilirler.

Sabit cepli torba filtreler, havalandırma sistemlerinde kullanılırlar. Hijyenik klima sisteminde ise büyük partiküllerin tutulması ve hepa filtrenin korunması amacıyla klima santralinin içine monte edilirler.

Sabit cepli torba filtreler G4 (EU4) - F5 (EU5) - F6 (EU6) - F7(EU7) - F9(EU9) sınıfında filtreleme yaparlar.

Bu kategoriden diğerleri: « F9 Hassas Torba Filtreler

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş